W dniu 20.10.2022 roku odbyły się rozgrywki piłki nożnej

   W dniu 20.10.2022 roku odbyły się rozgrywki piłki nożnej, dwóch grup eliminacyjnych oraz półfinały chłopców rocznik 2010 i młodsi. W rozgrywkach grupowych rywalizowali ze sobą uczniowie SP – 46, 15, 29, 42, 45 oraz Atena. Rozgrywki przebiegały w sportowej atmosferze i przy pięknej słonecznej pogodzie. W fazie grupowej zajęliśmy drugie miejsce i awansowaliśmy do półfinału. W decydujących meczach półfinałowych, po zaciętej grze, wygraliśmy z SP 15 (2:1) i zremisowaliśmy z drużyną SP – 45 (2:2).

   W ostateczności dało to naszej szkole trzecie miejsce w rozgrywkach. 

Gratuluję uczniom sportowej postawy!!!

Organizacja i prowadzenie rozgrywek: Tomasz Łyczek

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »