II szkolny konkurs grafiki komputerowej – zapraszamy do udziału

„GIMP – ING, PAINT – ING I INNE RYSOWANKI”

czyli

II SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w II Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej.

KATEGORIE WIEKOWE:

  1. Klasy 1-3 wykonanie pracy plastycznej (obrazu) w programie PAINT.

Temat pracy: „ Jestem wspaniały, bo potrafię……….”. W tym temacie możesz pochwalić się zainteresowaniami, umiejętnościami lub sposobem spędzania czasu wolnego. Możesz też zaproponować własne pomysły na realizację tego zadania. Gotową pracę wydrukuj i przynieś do Sali 413 lub świetlicy szkolnej (poproś rodziców, na pewno pomogą Ci w wydrukowaniu  pracy).

  1. Klasy 4 – 6 wykonanie pracy plastycznej ( obrazu) w programie PAINT.

Temat pracy: „ Kiedy przychodzi zima to:……..”. W tym temacie możesz narysować obraz, który pokaże jak spędzasz ten zimowy czas, może uprawiasz sport zimowe, lepisz bałwana lub po prostu spacerujesz z psem. Możesz też zaproponować własne pomysły na realizację tego zadania. Gotową pracę wydrukuj i przynieś do Sali 413 lub świetlicy szkolnej Od Swojego nauczyciela informatyki otrzymasz dodatkowo ocenę z Informatyki z wagą 4.

  1. Klasy 7 – 8 wykonanie pracy plastycznej ( obrazu) w programie PAINT, GIMP lub innym programie graficznym.

Temat pracy: „ Moje życie w nowym roku będzie…….” W tym temacie możesz narysować obraz, który pokaże jak planujesz spędzić przyszły rok. Może wyjedziesz na egzotyczne wczasy, zdobędziesz nagrodę w nauce, wygrasz zawody sportowe lub po prostu spędzisz czas z przyjaciółmi. Możesz też zaproponować własne pomysły na realizację tego zadania.

Gotową pracę wydrukuj i przynieś do Sali 413 lub świetlicy szkolnej.  Od Swojego nauczyciela informatyki otrzymasz dodatkowo ocenę z Informatyki z wagą 4.

Termin wykonania pracy: 16 grudnia 2022 r.                                      Z A P R A S Z A M Y

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »