Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe – udział Naszych uczniów

   Od 22.11 do 27.11.2022 w naszej szkole zostały przeprowadzone I stopnie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2022/2023. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, fizyki i chemii. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do II etapu wezmą udział w zmaganiach konkursowych w dniach od 18 do 30 listopada 2022 r.

  • polski – 18.11
  • matematyka – 22.11
  • angielski – 23.11
  • historia – 24.11
  • fizyka – 30.11

Za wszystkich uczestników trzymamy mocno kciuki!  

   Szczegółowych informacji udzielają: nauczyciele przedmiotu. Regulaminy konkursów oraz zakresy wymagań oraz uprawnienia laureatów znajdują się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Katowicach link do strony

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »