Uczniowie klasy III B bezpieczni podczas ferii zimowych

 Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw na śniegu i na lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących podczas zorganizowanych wyjazdów, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. Zabawy na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa mogą sprawić wiele radości i wzmocnić kondycję fizyczną.

   My uczniowie klasy III B pamiętamy jednak, że podstawą bezpiecznych i udanych ferii jest zdrowy rozsądek i ostrożność!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »