Bal karnawałowy 2023

   11 stycznia w naszej szkole zorganizowano dla uczniów klas I-III bal karnawałowy.

   Biletem wstępu na zabawę było przebranie. Wśród przebrań dominowały postacie z bajek, księżniczki i superbohaterowie. DJ prowadzący bal urozmaicał tańce zabawami towarzyskimi. Odbył się też konkurs na najwspanialszy strój.

Uczniowie byli nie do poznania i bawili się wyśmienicie.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »