Sukces naszych łyżwiarzy !!!

   W dniu 15 lutego 2023 roku odbyły się zawody sportowe w łyżwiarstwie szybkim szkół podstawowych Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców. Po zaciętej rywalizacji drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce a drużyna chłopców 4. Gratulujemy wysokich lokat. Pomimo przejmującego zimna wszyscy bawili się doskonale co widać po uśmiechniętych buziach.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »