Walentynki w klasie Ic

   W dniu 14.02.2023 r. w klasie Ic odbyły się klasowe Walentynki. Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia ubraliśmy się na czerwono. Czas spędzony w szkole był dobrą okazją do okazywania sobie serdeczności, życzliwości oraz szacunku. W szkole została zorganizowana Poczta Walentynkowa.

   Każdy uczeń miał możliwość przesłać wybranej osobie walentynkę z wyrazami koleżeństwa, przyjaźni, bądź miłości. Wielu z nas zdobyło się na choćby drobny gest, aby obdarzyć kogoś sympatią.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »