Konkurs kolęd i pastorałek

W Szkole Podstawowej nr 39 w Sosnowcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Igor Bartak, uczeń klasy I B zaprezentował pastorałkę „Od serca, do serca”. Swoim pięknym wykonaniem zwrócił uwagę jury i zajął I miejsce w kategorii klas I – III.

Wszyscy gratulujemy Igorowi sukcesu.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »