Uczennice klas 8 w finale Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego

   Uczennice klas 8 w finale Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego


   11 marca 2023 r., uczennice klas ósmych – Natalia Migdał (8c), Kaja Zawadzka (8c), Karolina Maziarz (8b), Zofia Maziarz (8b), Ines Kowalczyk (8b), Kalina Tomczyk (8d) i Lena Słomka (8d) wzięły udział w finale Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego w Warszawie. Trzymamy mocno kciuki za nasze zdolne dziewczyny, wyniki konkursu zostaną ogłoszone w kwietniu. Uczennice zostały przygotowane przez p. Joannę Adamczyk i p. Annę Danielewską.

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »