„Literatura w kadrze” – wyniki II wojewódzkiego konkursu literackiego

Gratulacje dla naszych uczniów!

   Miło nam poinformować, że rozstrzygnięto II Wojewódzki Konkurs Literacki z wykorzystaniem technik wizualnych dla uczniów szkół podstawowych „Literatura w kadrze” orgaznizowany przez V LO im. Kanclerza Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

Wyniki konkursu:

Kategoria: ilustracja

I MIEJSCE: uczennica Sonia Sławińska, klasa VIII b

Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Opiekun: pani Joanna Adamczyk

Kategoria: ilustracja

WYRÓŻNIENIE: uczeń Wojciech Konieczny, klasa VIII d

Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu

Opiekun: pani Anna Danielewska

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »