Wręczenie nagród w konkursie Magia Żywego Słowa – podsumowanie

9 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie recytatorskim „Magia Żywego Słowa”. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, podziękowania otrzymali także nauczyciele przygotowujący uczniów do tego konkursu. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym:

Kategoria klas I-III szkół podstawowych
II miejsce – Igor Bartak z SP 46 (nauczyciel: Barbara Siwek);
Amelia Muskała z SP 46 (nauczyciel: Barbara Siwek)

Kategoria klas IV-VI szkół podstawowych
II miejsce Maja Domagała z SP 46 (nauczyciel: Anna Stępień)
Wyróżnienia:
Blanka Brzozowska z SP 46 (nauczyciel: Joanna Adamczyk)
Natalia Włodarczyk z SP 46 (nauczyciel: Anna Danielewska)

Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych

II miejsce – Mateusz Bąchor z SP 46 (nauczyciel: Joanna Adamczyk)
III miejsce – Natalia Migdał z SP 46 (nauczyciel: Joanna Adamczyk)

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »