Przygotuj się do egzaminu ósmoklasisty – zaproszenie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

   chcesz wiedzieć, jak radzisz sobie z egzaminem ósmoklasisty? Zapraszamy na dyktanda.pl na próbne egzaminy dla uczniów ósmej klasy!

   Przygotowaliśmy dla wszystkich chętnych uczniów bezpłatne próbne egzaminy, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i pozwalają na przetestowanie swoich umiejętności. Zapraszamy do wzięcia w nich udziału!

   Przygotowaliśmy dla Was aż 34 arkusze – 18 z języka polskiego i 16 z matematyki – w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To szansa, by zidentyfikować swoje mocne i słabe strony, a w konsekwencji przygotować się jak najlepiej do egzaminu końcowego.

   W czasie egzaminu próbnego ósmoklasisty uczniowie będą musieli odpowiedzieć na różne formy pytań, takie jak pytania otwarte i zamknięte.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu zdobycia więcej informacji na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty.

   Próby egzaminu ósmoklasisty to świetna okazja, aby przetestować swoją wiedzę i umiejętności przed oficjalnym egzaminem.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »