Dzień Bezpiecznego Internetu – BDI 2023

   W dniu 4 kwietnia odbyła się akademia dla klas I-III podsumowująca inicjatywy szkolne podjęte z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI).

   DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

   Akademię przygotowała klasa IA i IC. Podczas akademii Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i wyróżnienia, które zdobyli uczniowie za udział w konkursie pod nazwą ,,Bezpieczne dziecko w Internecie”.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.  

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »