Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

   4 września 2023 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy 7a – Aleksandra Karp, odśpiewano hymn państwowy. Pani Dyrektor – Beata Krzymińska powitała wszystkich zebranych, szczególnie serdecznie powitała uczniów dwóch klas pierwszych. 

   Podczas przemówienia pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »