Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września 2023 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy 7a – Aleksandra Karp, odśpiewano hymn państwowy. Pani Dyrektor – Beata Krzymińska powitała wszystkich zebranych, szczególnie serdecznie powitała uczniów dwóch klas pierwszych.

Podczas przemówienia pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech ten rok szkolny będzie nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników.