Obchody Święta Edukacji Narodowej w Naszej szkole

   W dniu 13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji 250 rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej oraz Dnia Nauczyciela. Pani dyrektor Beata Krzymińska wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. 

   Klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami przygotowały wesoła i muzyczną akademię. Cała publiczność tańczyła przy świetnym układzie tanecznym przygotowanym przez uczennice z klasy 5b. Było mnóstwo uśmiechu, miłych życzeń i słodkości.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »