„Między nami kobietami” – prelekcja dla dziewcząt z klas szóstych

   W dniu 26 października 2023 roku odbyła się prelekcja w ramach programu edukacyjnego dla dziewcząt „Między nami kobietami”. Program omawia przemiany i problemy wieku dojrzewania i adresowany do dziewcząt klas szóstych. 

Udział w zajęciach pomógł dziewczynkom w:

  • przyswojeniu informacji oraz właściwej terminologii o zmianach fizycznych i psychicznych zachodzących w okresie dojrzewania,
  • wyrobieniu właściwych nawyków higienicznych,
  • uświadomieniu sobie, że wraz z dojrzewaniem wzrasta odpowiedzialność za swoje postępowanie.

Uczennice otrzymały także specjalne edukacyjne pakiety składające się z broszurki „Miedzy nami kobietami” i pudełeczka z próbkami środków higienicznych. Spotkanie odbyło się w ramach w ramach zajęć prozdrowotnych.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »