Uczniowie kl. Ia i Ib uczestniczyli w warsztatach „Dożynki”

   Uczniowie klas 1a i 1b odwiedzili Centrum Edukacji Regionalnej w Żorach i brali udział w warsztatach pt. ,,Dożynki”. Uczestnicy poznali rodzaje zbóż uprawianych w Polsce. Doświadczyli ciężkiej pracy na polu. Brali udział w radosnych tańcach i zabawach dożynkowych. Na koniec wykonali pracę plastyczną – słoneczniki. 

AUTOR: Joanna Tomasik

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »