Informacja dot. odwoływania obiadów

Szanowni Państwo!

   Informujemy, iż ze względu na brak możliwości terminowego odmówienia towaru u dostawców, od dnia 2.11.2023 r. odwołanie obiadu będzie możliwe tylko do godz. 12.00 dnia poprzedniego.

Wyjątek stanowi poniedziałek i dzień po dniu wolnym.

Posiłek będzie można wtedy odwołać do godz. 8.00 tego samego dnia.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »