#Europejski Tydzień Sportu – realizacja programu w naszej szkole

   W dniach 25 – 29 września 2023 r nasza szkoła przystąpiła do #Europejski Tydzień Sportu w ramach, którego realizowała zadanie „Sport na świeżym powietrzu”.

   Realizacja zadania odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Uczniowie starsi klasy 7 oraz uczniowie młodsi klasy 4.

   Celem naszym było zorganizowanie zajęć o charakterze gier i zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie realizowali  w formie zabawowej – zabawy integracyjne, zabawy bieżne, zabawy na wesoło. Grupa starsza podzielona na zespoły,  rywalizowała w unihokeju oraz ” Zbijaku bieganym”.

Grupa młodsza podzielona na zespoły rywalizowała w mini piłce nożnej oraz rozgrywkach w zbijaku.

   Wspaniała pogoda i ciekawe zadania przysporzyły wszystkim uczniom dużo zabawy i radości i mamy nadzieję, że zachęciły do ruchu na świeżym powietrzu.

Realizatorzy zadania: Agnieszka Gawlik, Agata Skowrońska

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »