Koncert charytatywny – GRAMY DLA KUBY – ucznia VI LO

W imieniu samorządu szkolnego VI LO im. Janusza Korczaka
Zapraszamy na koncert charytatywny
🎶🤝GRAMY DLA KUBY🎶🤝
pod hasłem:
❄️🎵 „Nuta świątecznej pomocy” ❄️🎵


Koncert odbędzie się 23 listopada 2023 r.

W godzinach 17:00-20:00 w Comin Music Cafe w Sosnowcu przy ulicy Będzińskiej 65.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc nam zebrać środki na leczenie i rehabilitację naszego ucznia, kolegi, przyjaciela – Jakuba❤️ Jego walka z chorobą to nasza wspólna sprawa i razem możemy mu pomóc!

🌟 Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany talent polskiej sceny muzycznej – Wojciech Cugowski, który wystąpi razem z zespołem Kruk! To będzie niezapomniany wieczór pełen muzyki i solidarności.
 
Dołączcie do naszej wspólnej misji i dajmy Kubie szansę.”

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »