UWAGA! Rada Rodziców ogłasza zbiórkę dla Centrum Integracji Społecznej

Od 13 listopada 2023 r. do 10 grudnia 2023 r. Rada Rodziców ogłasza zbiórkę materiałów tekstylnych i pasmanteryjnych dla Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach.
Każdy drobiazg na wagę złota.
Rzeczy można przynosić do wychowawców lub nauczyciela techniki lub sekretariatu uczniowskiego.
Każdy uczeń zostanie nagrodzony punktami z zachowania.
Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w zbiórce.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »