Jesienne klimaty w Naszej szkole

   Szkolny korytarz został wzbogacony o wystawę pt. „Dary jesieni”. Wśród eksponatów wystawy pojawiły się m. in. orzechy, dynie, kasztany, suszone kwiaty, domowe przetwory.

   Uczniów zapraszamy do obejrzenia „Darów jesieni”.

   Jeśli macie ochotę wzbogacić Naszą ekspozycję o kolejne dary – SERDECZNIE ZACHĘCAMY.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »