Oferta ferii zimowych 2024 – Zakopane

   Na prośbę wiceprezesa Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM Sosnowiec – p. Jakuba Nowaka zamieszczono ofertę ferii zimowych 2024 w Zakopanem.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA PLAKACIE PONIŻEJ ⇓

 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »