WAŻNA INFORMACJA

   Przedstawiamy terminy bezpłatnych konsultacji psychologicznych prowadzonych przez psychoterapeutę i specjalistę terapii uzależnień z Centrum Terapii „Zielony Przylądek”,  które odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Kościelnej.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »