I miejsce w eliminacjach do mistrzostw Sosnowca w grach i zabawach sportowych!!!

   W dniu 14 marca odbyły się eliminacje do mistrzostw Sosnowca w grach i zabawach sportowych organizowanych przez MOS i MOSiR.

   Po zaciętej i sportowej rywalizacji uczniowie klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej SP 46 zajęli 1 miejsce, awansowali do finału i znaleźli się w gronie 5 najlepszych szkół w Sosnowcu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »