Pomieszczenie do zajęć terapeutyczno-rewalidacyjnych już GOTOWE!

   Długo wyczekiwana niespodzianka!

   Dzięki finansom uzyskanym ze zbiórki kasztanów udało się stworzyć w naszej szkole salę przystosowaną do prowadzenia zajęć terapeutyczno- rewalidacyjnych. 

   Można w niej prowadzić zajęcia integracji sensorycznej, zajęcia z tyflopedagogiem, terapię ręki oraz inne zajęcia rewalidacyjne.
   Sala została wymalowana i zakupiono do niej odpowiednie sprzęty m.in. huśtawka, deskorolka terapeutyczna, pomoce do ćwiczeń równowagi, stymulacji dotykowej i ćwiczeń wzrokowych. Gry i pomoce dydaktyczne. 
Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy się do tego przyczynili! 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »