Przedszkolaki z PM40 w Naszej szkole

   Na początku marca naszą świetlicę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 40 wraz z nauczycielami.

   Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach i zabawach o tematyce wiosennej, wykonały piękne prace plastyczne i zwiedziły szkołę. Wszyscy dobrze się bawili.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »