Klasa 3a z wizytą w Mediatece …

   Dnia 14 marca klasa 3A odwiedziła Zagłębiowską Mediatekę.
   Uczniowie poznali agendy Mediateki oraz ofertę kulturalno – edukacyjną. W dziale „Świat Nauki i Fantazji” skorzystali z urządzeń multimedialnych.
 
   Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Z pewnością odwiedzimy Mediatekę po raz kolejny !!!
 
AUTOR: M. Boryka – Laskosz

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »