Sukces Igora i Amelii w konkursie recytatorskim !!!

   Dzień 21 marca, to święto wszystkich poetów i ich twórczości. W tym dniu na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień ustanowione przez UNESCO. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie.
 
    Z okazji tego święta odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wieszająki z Szafonii”, który został zorganizowany z okazji rocznicy urodzin Joanny Kulmowej.
 
    Organizatorami konkursu była SP nr 23 w Sosnowcu, ZSO nr 5 w Sosnowcu oraz MBP Filia nr 15 w Sosnowcu. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie z klasy II B: Amelia Moskała i Igor Bartak. Nasi uczniowie wykazali się dużymi uzdolnieniami polonistycznymi i aktorskimi i odnieśli sukces.
 
   Igor Bartak zajął I miejsce, a Amelia Moskała zajęła II miejsce.
 
Wielkie brawa i gratulację.
 
AUTOR: Barbara Siwek

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »