Język polski nie musi być nudny …

   Lekcje języka polskiego mogą być ekscytujące dla uczniów.

   W ramach powtórzenia wiadomości z lektury „Mikołajek i inne chłopaki” klasy 4a i 4b wykonywały w grupach gry planszowe do wybranego opowiadania. A potem … Trzeba było zagrać w swoją grę i wymienić się z inną grupą.

Zabawa była świetna!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »