Ekologiczny konkurs fotograficzny dla kl. I-III „SELFIE Z NATURĄ” – zaproszenie

Drogi Uczniu, zostań Tropicielem,

wytrop ciekawe przyrodniczo miejsce w Sosnowcu oraz okolicy (faunę, florę, przyrodę) i zrób sobie na jego tle selfie.

Wydrukuj fotografię w formacie A4 i przynieś do sali 302 lub 306 do dnia 19 kwietnia 2024 r.

Zdjęcie weźmie udział w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „SELFIE Z NATURĄ” organizowanym z okazji Dni Ziemi.

 Do zdjęcia dołącz legendę – opis miejsca.

Zapraszamy do udziału !!!

Organizatorzy konkursu: Barbara Siwek, Beata Czernik

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »