Sukces Igora w konkursie recytatorskim – gratulujemy!!!

   MBP filia nr 4 Sielec w Sosnowcu była gospodarzem ekologicznego konkursu recytatorskiego „Słówko dla klimatu”.
   Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na los Ziemi oraz odkrywanie talentów recytatorskich i aktorskich.
Uczeń n Igor Bartak zaprezentował utwór „Czarny smog” i zajął II miejsce.
Gratulujemy sukcesu !!!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »