Lekturki spod chmurki

Uczniowie klasy 2b zakończyli międzynarodowy projekt „Lekturki spod chmurki”, tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem dobroczynności.

Nasze dzieciaki wykonały wszystkie zadania związane z poszczególnymi modułami „Bądź dobry dla ludzi”, „Bądź dobry dla zwierząt”, „Bądź dobry dla roślin”. Uczniowie przeczytali 3 książki, „Detektywa Pozytywkę”, „Rany Julek!”, „Babcia na jabłoni”.

To była  nie tylko uczta literacka, ale także rozwijanie empatii. Uczniowie za swoje osiągnięcia otrzymali certyfikat potwierdzający realizację projektu.