Program profilaktyczny WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE” KROK DZIEWIĄTY – PRZEMOC I AGRESJA

Celem dzisiejszego spotkania było zwiększenie świadomości dzieci dotyczącej przeżyć osoby doświadczającej cyberprzemocy.

Rysowaliśmy dowolny rysunek, który włożyliśmy do koszulki foliowej i przekazaliśmy koledze lub koleżance. Każde dziecko mogło coś dorysować do rysunku lub pozostawić bez zmian. Rozmawialiśmy o uczuciach, jakie nam towarzyszą, gdy ktoś przekracza nasze granice.

Aktualności