Wyniki konkursu „Kangur matematyczny 2024”

21 marca 2024 odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. To jedno z największych wydarzeń matematycznych na świecie, które co roku przyciąga uczniów z wielu krajów. Jego celem jest popularyzacja matematyki wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich umiejętności matematycznych poprzez zabawę i rywalizację.

W edycji 2024, podobnie jak w latach poprzednich, konkurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 48 uczniów z naszej szkoły, wykazując się znakomitym przygotowaniem i pasją do matematyki.

Z przyjemnością prezentujemy listę wyróżnionych uczniów:

Piotr Gubas kl. 2c
Lena Denisiuk kl. 2c
Łucja Olechowska kl. 2b
Maria Pagacz kl. 3b
Wiktor Piętka kl. 3b
Ostach Leon kl. 4a
Mikołaj Waligóra kl. 4a
Maja Domagała kl. 6b

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom. Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca, zaangażowanie oraz zamiłowanie do matematyki przynoszą wspaniałe rezultaty. Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów i życzymy Wam dalszego rozwijania swoich umiejętności oraz jeszcze liczniejszych sukcesów w przyszłości.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz nauczycielom i rodzicom za wsparcie i motywację swoich podopiecznych. Wasze zaangażowanie jest kluczem do rozwijania talentów młodych matematyków.

Zespół Organizacyjny Kangura Matematycznego 2024

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »