Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II i III

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II i III:

Kategoria klas II:

Łucja Olechowska – I miejsce, tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii klas II”

Lena Denisiuk – II miejsce, tytuł „Szkolnego Pierwszego Wicemistrza Ortografii klas II”

Anna Miska – II miejsce, tytuł „Szkolnego Pierwszego Wicemistrza Ortografii klas II”

Amelia Muskała – III miejsce, tytuł „Szkolnego Drugiego Wicemistrza Ortografii klas II”

Przemysław Kuzera – III miejsce, tytuł „Szkolnego Drugiego Wicemistrza Ortografii klas II”

Kategoria klas III:

Gabriela Jackowska – I miejsce, tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii klas III”

Katia Metto – II miejsce, tytuł „Szkolnego Pierwszego Wicemistrza Ortografii klas III”

Aleksandra Stachura – II miejsce, tytuł „Szkolnego Pierwszego Wicemistrza Ortografii klas III”

Alicja Dymek – III miejsce, tytuł „Szkolnego Drugiego Wicemistrza Ortografii klas III”

Jakub Kania – III miejsce, tytuł „Szkolnego Drugiego Wicemistrza Ortografii klas III”

GRATULACJE!!