„Wyprawki czytelnicze” dla pierwszoklasistów

Uczniowie klas pierwszych otrzymali „Wyprawki Czytelnicze” w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek” prowadzonego przez Instytut Książki.

   Podczas zajęć bibliotecznych prowadzonym przez p. Annę Faracik – Młodzik pierwszoklasiści poznali japońską sztukę „papierowego teatru” kamishibai. Uczniowie poznali historię pingwinka Pingo, która była inspiracją do stworzenia pięknych ilustracji. Podczas zajęć uczniowie świetnie się bawili, a stworzone prace zostaną powieszone na klasowej wystawce.

AUTOR: Anna Faracik – Młodzik

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »