Sukces Naszych uczniów w konkursie Ciekawi Świata w Egzotarium Sosnowca

   Jesteśmy niezmiernie dumni i podekscytowani ogromnym sukcesem dwóch naszych wyjątkowych uczniów w konkursie Ciekawi Świata w Egzotarium Sosnowca zorganizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych.
   Serdecznie gratulujemy Kubie W. z klasy 8a zdobycia I miejsca oraz Natalce z klasy 7a zajęcia II miejsca w tym ciekawym konkursie. Ich praca, zaangażowanie, pasja w przedstawieniu ciekawostek i umiejętności informatyczne zasługują na najwyższe uznanie. 
   To niezwykle inspirujący przykład tego, jak ciężka praca, determinacja i kreatywność mogą przynieść wyjątkowe rezultaty! 💪🎨
Brawa dla Kuby i Natalki za reprezentowanie naszej szkoły z takim wspaniałym zaangażowaniem!
Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!
 
Nasza szkoła to prawdziwe źródło talentów i inspiracji, a ten sukces tylko potwierdza, jak wyjątkowi są nasi uczniowie! 💡📚

Aktualności